top of page

YÖNETİM KURULUMUZ BAŞBAKAN YARDIMCISINI ZİYARET ETTİ

 Derneğimizin yönetim kurulu Genel Başkanımız Nuri USLU’nun başkanlığında Genel Sekreterimiz Bedrettin YILDIRIM Genel Başkan Yardımcımız Ömer Bilgin yönetim kurulu üyelerimizden Ahmet Feyzi İNCEÖZ, Saffet BENLİ ve Şevket KÖSE’nin katılımıyla Başbakan Yardımcısı Bekir BOZDAĞ’ı makamında ziyaret etti.

Başbakan Yardımcısı Bozdağ, derneğimizin yönetim kurulunun ziyaretinden duyduğu mutluluğu dile getirirken, derneğimizin faaliyetlerinin ve projelerinin bakanlık olarak ortağı olduklarını ifade etti.

Bozdağ, Türk Dünyası Parlamenterler Derneğinin Türk Coğrafyasına ve dünya siyasetine köprü olacağını, tecrübe ve deneyimlerin karşılıklı aktarılmasına ve bölge siyasetinin gelişmesine de katkı sağlayacağını kaydetti.

Derneğimize üyelik başvurusunda bulunan Bozdağ, dernek çalışmalarımızın yakın takipçisi olacağının da altınız çizdi

Genel Başkanımız Nuri USLU’da, Başbakan Yardımcısı Bozdağ’ın derneğimize göstermiş olduğu yakın ilgi ve alaka için teşekkür ederken, derneğimizin amaçları ve misyonu hakkında kısa bir sunum yaptı.

Uslu, Türk Dünyası Parlamenterler Derneği’nin amacının; ahlaki değerine sahip, modern dünyanın tüm gerekleriyle donatılmış, akademik dünyanın bilimselliğini özümsemiş, yeni yüzyılın ve Batının parlayan güneşi olacak yeni nesil siyasetçiler yetiştirmek olduğunu ifade etti.

BASKAN.jpg
bottom of page